Dzień Seniora

20 stycznia 2020r. jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Seniora. Na tę uroczystość bardzo licznie przybyli babcie i dziadkowie. Uczniowie klas I – III oraz grupy przedszkolnej przygotowali z tej okazji program artystyczny. Przedszkolaki zaprezentowały krótki występ „Kocham Babcię, kocham Dziadka”, natomiast starsze dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Seniorzy mieli także okazję obejrzeć bajkę pt. „Dziewczynka z zapałkami” w wykonaniu uczniów klasy III oraz posłuchać programu wokalnego przygotowanego  przez uczniów klasy I, który został wyróżniony w Gminnym Konkursie Kolęd. Następnie wnuki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom samodzielnie wykonane upominki. W dalszej części uroczystości goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Pełne radości i uśmiechu twarze babć i dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do galerii.