Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

wpis w: aktualne | 0
image_pdfimage_print

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie. Rok szkolny 2019/2020 zakończy się w piątek 26 czerwca.Ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, szkoła nie może zorganizować  uroczystej akademii dla całej społeczności szkolnej. W związku z tym harmonogram tego dnia przedstawia się następująco:

Godz 8.00-Msza św. Parafia Św. Rafała Kalinowskiego – REKTORAT w Śmignie ( dla chętnych),

Godz. 9.00-9.30 rozdanie świadectw i nagród kasy I-III (Kl.I na sali gimnastycznej, Kl.II i III w swoich klasach),

Godz. 9.45-10.15 rozdanie świadectw i nagród klasy IV-VIII ( Kl.VI na sali gimnastycznej, Kl.VIII w sali klasy III, Kl.V w sali klasy VI,

klasy IV  i  VII w swoich klasach).

Ograniczmy przebywanie w placówce do niezbędnego minimum, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności (m. in. osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk, tylko osoby zdrowe).