Dzień Seniora

Dnia 26 stycznia 2023 roku odbyła się w Gminnym Centrum Kultury w Śmignie uroczystość  z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowana przez uczniów oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 pod kierunkiem swoich wychowawców ( Justyna Żelazo, Anna Węgrzyn, Dominika Wolska, Marta Burek- Wojtanowska ).  Zaproszeni Seniorzy licznie zjawili się, by wziąć udział  w obchodach tego święta. Goście obejrzeli występy artystyczne, a także pokazy taneczne    w wykonaniu swoich wnuków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role a na koniec obdarowali również przybyłych  drobnymi upominkami. Dziękujemy Radzie Rodziców, która przygotowała poczęstunek dla Babć i Dziadków oraz za zaangażowanie i pomoc   w organizacji tego święta. Zapraszamy do galerii.