Mikołaj w filharmonii.

Mikołajkowy koncert w Filharmonii Krakowskiej

W deszczowy poranek 6 grudnia udaliśmy się do Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie. Wspólnie z pracowitymi elfami – pomocnikami św. Mikołaja – poszukiwaliśmy starych listów napisanych przez dzieci, które zawieruszyły się  Mikołajowi przed wieloma laty. Pomogliśmy odnaleźć nadawców zaginionych listów i spełnić ich  dawne dziecięce marzenia.                        W poszukiwaniach pomagał nam sam Św. Mikołaj. Nadawcami listów okazali się być Jadzia, Natalka oraz Staś – muzycy Filharmonii Krakowskiej. Przy dźwiękach zimowych piosenek oraz najpiękniejszych utworów muzyki poważnej przekonaliśmy się, że Św. Mikołaj spełnia marzenia wszystkich – i dużych i małych! A każde życzenie, nawet to  z odległej przeszłości, nadal ma swoja moc. Zapraszamy do galerii.