Zasady funkcjonowania szkoły i procedury bezpieczeństwa

wpis w: aktualne | 0
image_pdfimage_print

Szanowni Rodzice

W związku z ogłoszonym kolejnym etapem łagodzenia obostrzeń, od 25 maja będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, a  uczniowie klas ósmych będą mieć możliwość bezpośrednich konsultacji z nauczycielami. Proszę zapoznać się z procedurami obowiązującymi w szkole opracowanymi na podstawie wytycznych GIS, MZ i MEN dla szkół. Odpowiednie załączniki proszę wydrukować i podpisać. Wydrukowane załączniki będą również dostępne w szkole.

Wewnętrzna procedura

 

Załącznik nr1

 

Załącznik nr2

 

Załącznik nr3

 

 

Jednocześnie informujemy Rodziców oddziału przedszkolnego o możliwości zapisywania dzieci zgodnie z zarządzeniem.

Zarzadzenie-PROCEDURY.doc

 

Zalacznik-nr-1.doc

 

Zalacznik-nr-2.doc

 

Karta informacyjna