Zakończenie roku szkolnego

wpis w: aktualne | 0
image_pdfimage_print

Zawieszenie zajęć i kształcenie na odległość to była dla nas wszystkich niecodzienna i trudna sytuacja , w szczególności dla uczniów pozbawionych „bezpośredniego” kontaktu ze szkołą. Rozpoczynamy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas wypoczynku i  wytchnienia. Pod wieloma względami  będą różnić się od tych, które znamy, podobnie jak inny niż poprzednie był rok szkolny 2019/2020. Dziękując Uczniom-za przestawienie się na nowy system nauczania, Rodzicom-za pomoc i wsparcie, Nauczycielom-za podejście do nowych wyzwań w pracy, mam nadzieję, że we wrześniu wrócicie do „normalności”. Życząc wszystkim spokojnego, bezpiecznego, a przede wszystkim zdrowego wypoczynku, mam nadzieję, że wrócicie z nowymi siłami i nowymi doświadczeniami w szkolne mury. A naszym Absolwentom dodatkowo powodzenia w wybranych szkołach średnich.

D.Kozaczka

A oto krótka prezentacja pożegnalna ósmoklasistów.

prezentacja-klasa8-1.ppsx