Czar jesiennych bukietów- konkurs rozstrzygnięty

W dniu 26.11.2016 r. (sobota) o godz. 13.00 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Czar jesiennych bukietów” ogłoszonego przez Dział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie. Konkurs literacko – plastyczny inspirowany wybranym przez siebie wierszem o tematyce jesiennej, polegał na stworzeniu bukietu wyłącznie ze składników naturalnych występujących w przyrodzie o tej porze roku. Wzięło w nim udział dziewięcioro uczniów naszej szkoły: Maja Konarska, Karolina Starzyk, Łucja Płaczek, Fabian Armatys, Daria Mleczko, Natalia Nalepka, Zuzanna Witek, Helena Skubisz, Oliwia Noga. Wyróżnienie zdobyła Maja Konarska. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie.Zapraszamy do galerii.