Dzień Głośnego Czytania

Do Dnia Głośnego Czytania  przygotowywaliśmy się wiele tygodni prowadząc dzienniczki postępów czytelniczych i wykonując “eko-słodziaki’.  Dnia 24.10.2019 r. w SP w Śmignie odbył się ten długo oczekiwany dzień. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli: dyrektor szkoły, rodzice oraz uczniowie klas młodszych z wychowawcami. Przygotowaliśmy krótką inscenizację o tym jaka rolę pełni czytanie w życiu każdego człowieka. Następnie pan dyrektor oraz rodzice odczytali historię Gangu Słodziaków pt.”Wieli koncert”, której towarzyszyła nastrojowa muzyka, wprowadzająca nas  w magiczny nastrój.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyczyni się do kształtowania nawyków czytelniczych, rozbudzi naszą ciekawość świata i dzięki temu odnosić będziemy sukcesy w życiu. Zapraszamy do galerii.