Konkurs Papieski

W hołdzie świętemu Janowi Pawłowi  II

29 oraz 31 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w dniach pamięci poświęconych Świętemu Janowi Pawłowi II . Uczniowie szkół gminy Lisia Góra rywalizowali ze sobą w czterech kategoriach: konkursie plastycznym: „Jan Paweł II  – Łowca Dusz Ludzkich”, konkursie wiedzy: „Karol Wojtyła – Kardynał”, konkursie pieśni oazowej oraz konkursie recytatorskim poezji Jana Pawła II. Głównym celem konkursu było ukazanie młodemu pokoleniu autorytetu moralnego i wzoru do naśladowania w osobie Papieża Polaka, a także poszerzenie i utrwalenie wiedzy o jego życiu i nauczaniu. Wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę  dziękujemy za zaangażowanie , a w szczególności  Marlenie Taraszce, Dominice Stasik, Gabrieli Czeczot, Joannie  Żołądź oraz Oliwii Noga za uzyskanie najwyższej lokaty w konkursie pieśni oazowej. Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do galerii.