Piknik z okazji Dnia Rodziny w Szkole Podstawowej w Śmignie

Dnia 5 czerwca odbył się w naszej szkole piknik z okazji wspólnego święta Rodziców, połączony z dniem otwartym szkoły. Po obejrzeniu występów uczniów w sali Gminnego Ośrodka Kultury, dorośli oraz dzieci mogli skorzystać z wielu przygotowanych przez szkołę atrakcji. Były to walki Sumo, zamek dmuchany i kulkowy, sterowanie dronem, malowanie twarzy, zdjęcia rodzinne w przebraniu. Uczestnicy pikniku mogli również wykazać się                 w konkursie plastycznym „Ja i moja rodzina”, ozdabianiu drewnianych łyżek ( decoupage) lub poćwiczyć pod okiem instruktorki rodzinny aerobik. Na koniec odbyła się loteria maskotek.            W trakcie imprezy można było zwiedzać klasy i pracownie szkolne. Czas pikniku, to także  spożywanie posiłku na wolnym powietrzu. Nie zabrakło go również i u nas. Pyszne ciasta pieczone przez nauczycieli, kiełbaski z grilla, napoje zimne i gorące to uzupełnienie naszej imprezy. Wszystko to nie byłoby tak atrakcyjne bez wsparcia naszych sponsorów. Szczególne podziękowania chcemy skierować do rodzimej firmy ALUMAX, która w głównej mierze wsparła nasze działania oraz firmie LEOPAK. Podziękowania należą się również firmie Enia, Caritas Śmigno, firmie Marcola oraz P. Andrzejowi Pyrkowi. Zapraszamy do galerii.

Konkurs plastyczny  wyniki.

Kategoria zielona