Półkolonia letnia 2018

Pierwsze dwa tygodnie wakacji upłynęły uczniom z naszej szkoły na zwiedzaniu, zabawie oraz poznawaniu najciekawszych miejsc bliższej i dalszej okolicy. Dzieci, podzielone na dwie grupy wiekowe: młodszą – klasy „0” – II oraz starszą – uczniowie klas III – V,  codziennie poznawały nowe i fascynujące  miejsca, a także wracały do tych, które zapamiętały z ubiegłorocznych wycieczek.

Z pewnością najwięcej radości przysporzyły dzieciom wyjazdy do Parku Strzeleckiego w Tarnowie, Centrum Zabaw Dziecięcych Figle – Migle, Promiennego Zamku, Kina Cinema 3D Tarnovia oraz na plac zabaw Nivea w Lisiej Górze. Uczestnicy półkolonii zachwycili się również niedawno powstałym Parkiem Trampolin Fly Park w Tarnowie. Natomiast uczniowie z klas starszych mieli okazję dwukrotnie spróbować swoich sił we wspinaczce podczas wizyt w parkach linowych – w Chotowej oraz w Parku linowym „Szara Sowa” w Zawadzie.

Nie zabrakło również zwiedzania i poznawania interesujących miejsc – odwiedziliśmy  między innymi Osadę Słowiańską w Stobiernej, Muzeum Lalek w Lipinach, Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku, Wioskę Indiańską w Zalasowej,  stadninę koni w Klikowej, a także wraz z przewodnikiem poznaliśmy tarnowskie zabytki Starego Miasta.

Podczas tych wyjazdów dzieci nie tylko wiele się nauczyły, ale też doświadczyły wielu niezapomnianych przygód oraz emocji, które  z pewnością na długo pozostaną im w pamięci. Zapraszamy do galerii.