Półkolonia letnia

W dniach od 27.06.2016r. do 15.07.2017r.,  Szkoła Podstawowa w Śmignie zorganizowała wakacyjny wypoczynek. Spora grupa dzieci pod czujnym okiem nauczycieli bardzo aktywnie, twórczo, ciekawie, a przede wszystkim bezpiecznie spędziła trzy tygodnie wakacji. Na dzieci każdego dnia czekali pełni pomysłów na nowe zabawy nauczyciele oraz przygotowane atrakcje. Atrakcji było mnóstwo, każdego dnia coś nowego: zajęcia i warsztaty przygotowane w szkole, wyjścia i wycieczki. Dzieci zwiedziły Muzeum Wincentego Witosa  w Wierzchosławicach,  Park Archeologiczny – Osada VI Oraczy. Niezapomniane wrażenia pozostaną także po warsztatach plastycznych: warsztaty decoupage na zakładkach, formy przestrzenne z papier mache , warsztaty  pudełeczka ozdobne w stylu morskim oraz warsztaty lepienia z gliny. Podczas tych zajęć dzieci wykonały różne upominki, które zabrały do domu. Odwiedziliśmy  kino, Park Strzelecki w Tarnowie, Mini Zoo w  Nowej Jastrząbce oraz plac zabaw Nivea w Lisiej Górze. Nie zabrakło również spacerów -Skamieniałe Miasteczko, Szlak pieszy las wierzchosławicki-jak i dobrej zabawy Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek, Promienny Zamek – Centrum Zabaw Dla Dzieci , Figle Migle – Centrum Zabaw Dziecięcych, Park rozrywki Zawada. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy… Tak było i tym razem, wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że były to udane trzy tygodnie, pełne przygód, nowych doświadczeń,  nowych przyjaźni i wspaniałej zabawy. Wszystkim dzieciom życzymy słonecznych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.