ŚNIADANIE DAJE MOC kl. III– Misja rozpoczęta…

W klasie III podczas realizacji scenariusza „Zawsze myj ręce przed posiłkiem” gościliśmy mamy uczniów, które wcieliły się w role Maksa i Toli. Znakomicie poprowadziły zajęcia angażując przy tym dzieci. Były to zajęcia pełne wrażeń. Tola i Maks uświadomiły uczniom jak ważną rolę w życiu pełni właściwa dieta. W bardzo humorystyczny sposób pokazały czym może się skończyć złe odżywianie. W towarzystwie uczniów klasy I i II, uczniowie klasy III, losowali nazwy warzyw, w które zostali przebrani. Dzieci w kilku zdaniach opowiadały o swoim warzywie nie używając nazwy warzywa. Pozostała grupa odgadywała nazwę warzywa. Uczniowie poradzili sobie znakomicie, śmiechu było co nie miara. Za świetną pracę na zajęciach, dzieci zostały nagrodzone szaszłykami owocowymi. To były niezapomniane zajęcia. Dzieci z niecierpliwością czekają na Wielki Finał , bo Tola i Maks obiecali że na te zajęcia zabiorą ze sobą Wszystkojada. Zapraszamy do galerii.