Szkolny konkurs plastyczno-matematyczny „Matematyka jest wszędzie”

Nasza szkoła była organizatorem konkursu plastyczno- matematycznego uświetniającego obchody VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Do konkursu plastyczno – matematycznego przystąpiło 37 uczniów.

Zadaniem uczestników konkursu było zilustrowanie  pracy plastycznej na temat „Matematyka jest wszędzie!”. Każdy uczestnik Konkursu wykonał własnoręcznie  pracę na płaszczyźnie w dowolnej technice (malarskiej, rysunkowej, graficznej, mieszanej),  w formacie A4 .

Organizator powołał jury konkursowe w osobie  p. mgr Ewy Kuty oraz p. mgr Grażyny Uchwat, które oceniało prace pod względem zgodności z tematem, kreatywności w realizacji tematu i zastosowanych technik oraz  walorów artystycznych i estetycznych w dwóch kategoriach wiekowych.

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

W kategorii klas I-III:

Fabian Armatys – I miejsce

Szymon Kotapka – II miejsce

Szymon Jaworski – III miejsce

Natalia Nalepka – wyróżnienie

Aleksandra Witek – wyróżnienie

Kacper Malec – wyróżnienie

W kategorii klas IV-VII:

Oliwia Noga – I miejsce

Maja Sak – II miejsce

Dominika Stasik – III miejsce

Emilia Bogacz – wyróżnienie

Natalia Mleczko – wyróżnienie

Konrad Starzyk – wyróżnienie

Dodatkowo nagrodę publiczności przyznano pracy Szymona Kotapki oraz Oliwii Nogi.

GRATULUJEMY !!! Zapraszamy do galerii.