Wystawa LEGO

W dniu 7 października, dzieci z klasy 1-3 wraz z wychowawcami wybrały się do Krakowa na największą w Polsce wystawę edukacyjną budowli z klocków LEGO. Rozpoczęliśmy zwiedzanie od strefy zabaw, w której do dyspozycji uczniów była ogromna ilość klocków, zjeżdżalnie samochodowe, ściana do „pisania” i „układania” klockami lego, oraz wiele innych atrakcji. Uczniowie zobaczyli niesamowite, wielkie budowle złożone z kilku milionów klocków. Najciekawsza i największa budowla została wykonana z MILONA klocków LEGO – prezydencki samolot „ Air Force One”. Wymiary samolotu 11 metrów na 3 metry. Inne budowle przedstawiały architekturę zabytkową oraz współczesną. Ciekawym elementem wystawy były eksponaty interaktywne – roboty oraz wiele  atrakcyjnych prezentacji. Uśmiechy na twarzach dzieci oznaczały, że wystawa wszystkim bardzo się podobała.Zapraszamy do galerii.