Zabawa choinkowa

Karnawał, to czas zabaw i radości. Już od dawna wiadomo, że nie tylko dorośli, ale także        i dzieci lubią tańczyć. 28 stycznia 2017r. w Gminnym Centrum Kultury w Śmignie odbyła się zabawa choinkowa. Na młodszych uczniów czekało mnóstwo ciekawych atrakcji: tańce, konkursy, sztuczny śnieg, znikający atrament oraz wspaniała muzyka. To wszystko dzięki wspaniałym Paniom         z grupy ANIMANIAK, którym bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie. By dzieci nie opadły z sił rodzice przygotowali dla nich poczęstunek. Po dwugodzinnym szaleństwie młodszych uczniów na salę wkroczyli starsi uczniowie i bawili się przy dźwiękach swoich ulubionych piosenek. Szkoda, że na następną zabawę karnawałową musimy czekać cały rok.Zapraszamy do galerii.