Kiermasz wymiany rzeczy na Dzień Ziemi

W dniu 22 kwietnia z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się kiermasz wymiany rzeczy używanych w celu ochrony naszej planety przed degradacją. Na korytarzu szkolnym ustawiono stoliki, na których wystawiono przyniesione przez uczniów                 i  nauczycieli książki, gry, zabawki i inne gadżety. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i każdy uczeń mógł zabrać rzecz, która najbardziej mu się spodobała.

Kiermasz stał się  okazją do refleksji nad naszymi codziennymi wyborami konsumenckimi i ich wpływem na planetę. Dzięki takim inicjatywom, nasza społeczność szkolna może stać się  bardziej świadoma i zaangażowana w działania na rzecz ochrony środowiska co jest niezwykle ważne w obliczu współczesnych wyzwań ekologicznych. Zapraszamy do galerii.